Tuczu dyni lub schudnąć?

dynia tuczu

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy uważają, tuczu dynia być stosowane w wyśmienitych recepturach, takich jak krewetki „squash”, wie, że dynia jest uważana za jedną z najlepszych składników dla programów odchudzających pumpkin błonnika i niską zawartość kalorii, tylko 40 części (4 łyżki - 100g). Podczas włączenia składników, takich jak dynia wypełniona innych składników odżywczych, niskokaloryczne i regularny program ćwiczeń, można schudnąć i poprawić stan zdrowia. Część dyni zawiera siedem g błonnika, a korpus wspomagający trawienie, wypróżnienia, łagodzenia zarówno zaparcia jak biegunka, obniżenie poziomu cholesterolu LDL i wspomagania utraty wagi.

Dynie są bogate w przeciwutleniacze - zawiera witaminy A, B6, C i E, są doskonałym źródłem magnezu, kwasu foliowego, niacyny, żelazo fosforu, tiamina, luteinę i zeaksantynę. Są one również pełne karotenoidów, w tym beta-karotenu, który jest przekształcany do witaminy A.

Nie tylko dynia schudnąć, ale także pomaga schudnąć ze zdrowiem - co jest bardzo ważne w tym procesie. Luteiny i zeaksantyny pomaga przewidywać powstawanie zaćmy i zmniejszyć ryzyko zwyrodnienia plamki żółtej, natomiast beta-karoten pomaga zapobiegać ślepocie nocny i inne problemy z oczami. Innym powodem, dla którego centra medyczne odchudzanie polecam jedzenia rzeczy jak dynia jest poprawa układu odpornościowego, co daje ponad 11 miligramów witaminy C.

Wysoka zawartość magnezu i cynku Pumpkins wzmacnia kości i zęby, a także poprawia zdrowie serca. Nasiona pomoc w zdrowiu prostaty i ich korzyści przeciwzapalne pomagają złagodzić zapalenie stawów. Ponadto pestki dyni zawierają fitosterole, składnik, który pomaga obniżyć poziom LDL, „złego” cholesterolu.

Odchudzanie Centra medyczne również promować konsumpcję dynie, ponieważ jego właściwości przeciwutleniające odgrywać ważną rolę w zapobieganiu raka, zgodnie z amerykańskiego Narodowego Instytutu Raka. Karotenoidy neutralizują wolne rodniki, które mogą pomóc zmniejszyć ryzyko.

Wreszcie, jeszcze ważniejsze, eksperci odchudzania wychwalać dyni wydatkowe dla ładowanego z potasem, co daje energię do ćwiczeń (jak wyścig, aby schudnąć) maksymalizacji funkcji mięśni i pomaga przywrócić równowagę elektrolitów w organizmie po wysiłku.

Ponieważ zapewnia dużo energii, niektórzy twierdzą że tuczu dynia, jako współpracownik ta energia do wpływu węglowodanów (co daje dużo energii, ale które, jeśli nie wydane, może zakończyć się w wyniku wzrostu masy). Jednak brak energii dostarczana przez dyni nie ma nic wspólnego z nim i nie trzeba się martwić.

magazynowanie

Nasiona mogą być przechowywane przez okres jednego miesiąca, są w chłodnym, suchym miejscu. Gdy dynia został otwarty, to może być przechowywany przez tydzień, ale to musi być przechowywane w lodówce.

Jak przygotować

Ciasto z dyni jest ulubionym pokarmem ludzi. Niestety, ten niskokaloryczne jedzenie, które jest dobre dla utraty wagi, może być przekształcony na posiłek z dużą ilością kalorii, jeśli dodać mleka i jaj krem. W tym przypadku tuczu dyni mają być zawarte w różnych składników, które promują przyrost masy ciała.

Czy doświadczyłeś dyni w diecie? Wiesz dobrych zdrowych przepisów kulinarnych z nią? Komentarz poniżej!