Tuczu ziemniaki lub schudnąć?

słodki ziemniak

Włókno jest roślina, która jest podobna do słodkiego ziemniaka. Pochodzi z Afryki, Ameryki do Sul i Morza Śródziemnego. To wydaje się być słodsze niż słodkie ziemniaki i oferuje różne składniki odżywcze. Są one uważane za „super jedzenie” ze względu na wiele składników odżywczych. Istnieją setki odmian bataty i wiele sposobów na ich przygotowanie. Ten artykuł skupia się na próbie określenia yam tuczu lub schudnąć.

węglowodany

Yam jest zdrowy źródłem węglowodanów, które można zakwalifikować jako skrobi i błonnika. Węglowodanów wyciąć ofertę yam Ci trwałą energię. Yam ma niski indeks glikemiczny, więc nie podnosi poziomu cukru we krwi i nie mieć „spadek” po. Węglowodany występujące w przędzy są zdrowe dla utraty wagi i ogólnego odżywiania.

Gdy bataty Tucz?

Bataty jeść tylko tuczu jeśli jesz bardzo dużej ilości, lub jeść gotowane z masła lub oleju, które pozostawiają pewien bardzo kaloryczne. Węglowodany są częścią większości diet i yam to doskonały węglowodan, ponieważ daje uczucie sytości i jest trawiona powoli.

witamina C

Włókno zawiera około 30% jego dziennego zapotrzebowania na witaminę C, witaminę C chroni uszkodzenia komórek ciała oraz chorób. Może też zmniejszyć stan zapalny w organizmie. Zatem włókno może być dobrym roślinny jeśli jesteś sportowcem lub cierpią na przewlekłe schorzenia, takie jak zapalenie stawów lub zapalenie pęcherza.

Witamina B

Włókno zawiera duże ilości witamin z grupy B, w szczególności w postaci B6. Witamina B6 jest niezbędna, aby chronić naczynia krwionośne i serce. Ułatwia rozbijanie homocysteiny aminokwasów. zbyt dużo homocysteiny we krwi może przyczynić się do chorób serca i nadciśnienia tętniczego. Witamina B6 jest również ważne dla regulacji nastroju i energii.

Jeśli nie jedzą wystarczającej ilości witaminy B6, może czuć się zmęczony i przygnębiony. Niedobór witaminy B6 może również spowodować niepotrzebny wysiłek dla utraty wagi, ponieważ jest to ważne dla metabolizmu innych składników odżywczych. Część yam może zaoferować 15% swojego zapotrzebowania na witaminę B6.

potas

Włókno potasu może promować zdrowe ciśnienie krwi. Aby utrzymać zdrowe ciśnienie krwi, trzeba zachować równowagę sodu i potasu. Yam oferuje 25% rekomendacji potasu. Ponieważ nie jest tak dużo sodu w naszej wspólnej diecie, jest o wiele bardziej powszechne mieć niedobór potasu niż sodu. yam jedzenie pomaga utrzymać tę niezbędną równowagę.

Są to jedne z głównych składników odżywczych Yam. Można uzyskać korzyści z przędzy pieczenie lub smażenie warzyw. Część włókno jest w przybliżeniu równa jednej filiżanki siekane lub średniej przędzy. Zastosowanie yam gdzie użyć białka lub ziemniaki. Yam jest dostępna w wielu supermarketach i sklepach spożywczych naturalne.

Spożywać ziemniaki, jak często? Jak zazwyczaj przygotować go? Komentarz poniżej!