Tuczu kapustę albo schudnąć?

kapusta tuczu

Można powiedzieć, czy kapusta tuczu lub schudnąć? Choć kapusta jest niskokaloryczne warzywo zdrowe, wiele osób kojarzy się z utratą masy ciała ze względu na popularnej kapuśniak diety. Kreatywny marketing wykonane ludzie wierzą, że kapusta spalanie tkanki tłuszczowej. Nie ma jedzenia, w tym kapusta, faktycznie spala tłuszcz. Chociaż jest to rozczarowujące dla dietetyków, kapusta jest wciąż zdrowy elementem każdej diety, aby schudnąć, mimo wszystko, nie można powiedzieć, że kapusta tuczu.

Wpływ na Appetite

Jednym ze sposobów, które mogą pomóc kapusta Weight Control jest wpływ ma na poziom cukru we krwi. Spadki stężenia glukozy we krwi może generować pragnienie i głód kolców, które mogą prowadzić do przejadania się. Badania u ludzi jest ograniczone, jednakże, zwierzęta doświadczalne wykazały rezultaty. Badanie przeprowadzone w 2009 roku przez National University w Seulu w Korei na południu pokazały, że myszy z cukrzycą ustabilizował się poziom glukozy we krwi i lepszą tolerancję glukozy. Stabilizacja poziomu glukozy we krwi jest kluczem do planu diety dla diabetyków. Dodaj kapusta w diecie składa się bardziej w ich skutków sytości niż w stymulowaniu utrata masy ciała, zatem nie byłoby poprawne powiedzieć, że kapusta schudnąć. Będziesz schudnąć tylko poprzez zastąpienie składników z więcej kalorii przez kapusty.

korzyści odżywcze

Kapusta jest jednym z najbardziej odżywczych rzeczy można jeść bogatych w wapń, magnez, potas, witaminę C, K i A, beta-karoten i luteinę, który pomaga w widoku. Jest również bogaty w phytochemicals przeciwutleniające. Kapusta jest szczególnie skoncentrowanym źródłem związków przeciwutleniających nazywane „antocyjany”, to samo, które sprawiają, jako zdrowe jagody. Te flawonoidy znacząco zmniejszyć stres oksydacyjny i zapalenie głównych czynników chorób serca.

W końcu, nikt nie może powiedzieć, że kapusta cienki, może pomóc schudnąć i może być bardzo użytecznym środkiem w diecie.

Czy kiedykolwiek używane kapustę, aby schudnąć? Czy masz jakiś ulubiony przepis, który zaczyna kapustę? Komentarz poniżej swojego doświadczenia!