Sok ananasowy z imbirem schudnąć? 5 Przepisy i porady

sok ananasowy

W 50 kalorii każda część 100 gramów, ananasów jest w składniki odżywcze, takie jak potas, włókna, białka, witaminy A, witaminę B6, witaminę C, wapń, żelazo i magnez. Owoc oferuje korzyści, takie jak działanie przeciwzapalne, poprawia włosy i skórę, trawienie, pomaga w regulacji krzepnięcia krwi, działanie antyoksydacyjne i współpracy z układem odpornościowym.

Jak widzieliśmy, oba produkty są dobre dla zdrowia, ale żeby być razem pomóc schudnąć? Czy sok ananasowy z cienki imbiru? Przekonajmy się teraz!

Sok ananasowy z cienki imbiru?

Aby odpowiedzieć na te pytania, musimy przeanalizować główne składniki soku - imbir i ananasem. Począwszy od ananasa, można powiedzieć, że owoce pomaga w utracie wagi, ponieważ ma właściwości moczopędne.

 • Zobacz także: Ananas schudnąć?

Lekiem moczopędnym spożywczego jest taki, który promuje zwiększone wydalanie moczu, która pomaga w usuwaniu cieczy zatrzymanych w korpusie, który jest odpowiedzialny za obrzęk wpływ na organizm.

Ponadto, według eksperta w medycynie sportowej Dan Hammer, bromelaina, substancja zawarta w ananasie, przyspiesza proces trawienia, co przynosi przyspieszony metabolizm. Szybszy metabolizm sprawia, że ​​proces spalania bardziej efektywne tłuszczu i kalorii. Jednakże, zgodnie z dietetykiem Sandra Michaiła, efekt ten nie jest długotrwałe.

Dla źródła wody i włókien - znajdują się 1,4 g błonnika w 100 g Ananas - owoc pomaga ugasić ciało. To dlatego, że włókna promować uczucie pełności w organizmie, co powoduje kontrolę apetytu i zmniejszenie spożycia kalorii przez cały dzień łatwiejsze.

Jednak, jak włókna są kruszone, gdy owoc jest przekształcony soku, składniki odżywcze działanie zmniejsza moc kiedy ananas jest spożywana w postaci ciekłej.

Można powiedzieć, że imbir pomaga w utracie wagi również ze względu na fakt, że jest to termogeniczne żywności. Te pokarmy termogeniczne zwiększają temperaturę ciała, co powoduje przyspieszenie metabolizmu, który jak widzieliśmy, poprawia spędził procesu tłuszczów i kalorii. Imbir jest w stanie zwiększyć wydatki kalorii w organizmie nawet o 10%.

Ok, więc jeśli główne składniki napoju pomoże nam schudnąć, możemy powiedzieć, że sok ananasowy z imbirem cienka, prawda? Tak, jednak ważne jest, aby wiedzieć, że nie jest to proste spożywanie napoju na bazie dziennej, która przyniesie utratę wagi w „Magic”.

Także dlatego, że nic nie pomoże podjąć sok ananasowy z imbirem podczas jedzenia bardzo tłusty boczek-X lub korzystających super kalorii pizza. Co pić nie jest pomoc, aby schudnąć, jeśli jednak ich regularne spożywanie nie jest w połączeniu ze zdrową, zrównoważoną i kontrolowaną dietą i aktywnością fizyczną jako sposób na zwiększenie wydatków kalorii, to prawdopodobnie nie będzie widać sok ananas z cienki imbiru.

recepty sok ananasowy z imbirem 

1. African sok ananasowy z imbirem 

składniki: 

 • 2 szklanki wody;
 • Słodzik do smaku;
 • 100 g rozdrobnionego imbiru;
 • 7 filiżanki gorącej wody;
 • 1-2 kubki świeżego soku ananasowego;
 • świeży sok z limonki.

Przygotowanie:

 1. W dużej misce wymieszać imbir i ciepłej wody. Odstawić na około godzinę;
 2. Z drobnym sicie na drenaż wody i zapas;
 3. W średniej wielkości zbiornika, z dwóch szklanki wody i środka słodzącego do wrzenia. Gotować na wolnym ogniu, wyłączyć grzanie i poczekać do ostygnięcia;
 4. Wymieszać zawartość miski i pojemnik z soku ananasowego i soku z limonki. Przemieszczać się w jednym naczyniu i służyć z lodem.

Sok daje pięć porcji.

2. Sok ananasowy z imbirem i miętą

składniki:

 • 3 plasterków ananasa;
 • 1 łyżka startego imbiru;
 • 3 liście mięty;
 • Słodzik do smaku;
 • 200 ml wody z lodem.

Przygotowanie:

 1. Dodaj wszystkie składniki i umieścić w blenderze;
 2. Zawieszanie i podawać z lodem.

Przepis czyni jedną porcję.

3. Sok ananasowy z imbirem i cytryną

składniki:

 • 200 ml soku z cytryny;
 • 2 grube plasterków ananasa;
 • 2 kromki imbir.

Przygotowanie:

 1. Dodaj wszystkie składniki i umieścić w blenderze;
 2. Zawieszanie i podawać z lodem.

Sok otrzymuje się część.

4. Sok ananasowy z imbirem i jabłkiem

składniki:

 • 1 kubek zimnej wodzie;
 • 2 grube plasterków ananasa;
 • 2 plasterki imbir
 • 1 mały posiekane jabłkowy
 • ½ szklanki soku z cytryny kawa.

Przygotowanie:

 1. Pierwszy dodatek do wody, a następnie jabłka, imbir, sok z cytryny i ananasa w blenderze;
 2. Zawieszanie przez około minutę i podawać z lodem.

Przepis czyni jedną porcję.

5. Sok ananasowy z imbirem

składniki:

 • 2 plasterków ananasa;
 • 1 kawałek około 3 cm kostkę imbir
 • 300 ml wody;
 • Słodzik do smaku.

Przygotowanie:

 1. Umieszczenie wszystkich składników w mieszalniku;
 2. Pokonać dobrze służyć w szklance z lodem. 

Wydajności sok z jednej do dwóch porcji.

obchodzi Ginger

Jak widzieliśmy, imbir jest termogeniczny żywności. termogeniczne pokarmy należy unikać osoby ze zdiagnozowaną nadczynnością tarczycy ze względu na ryzyko ich powodując utratę masy mięśniowej.

Dzieci, kobiety w ciąży i u pacjentów z chorobami, takimi jak choroby serca, alergie, wrzodów i migreny nie powinny przesadzić zużycia termogeniczne nie cierpią na podwyższenie ciśnienia krwi, zmniejszenie stężenia cukru we krwi (hipoglikemia), bezsenność, nerwowość i tachykardia.

Osoby z zaburzeniami krzepnięcia powinni unikać imbir, gdyż promuje krwawienie. Przez pogorszyć klatek choroby serca, należy wykluczyć z diety ludzi, którzy cierpią z powodu tego problemu.

Zużycie imbir może również powodować dolegliwości żołądkowe, zgaga i biegunki. Powodując hipoglikemii, obecność cukrzycowej żywność dietetyczna może być konieczne dostosowanie dawki insuliny, w której są stosowane.

Pielęgnacja ananas

Według specjalisty żywienia Danny Caesar Jumes, ananas zawiera związki, które mogą powodować wrażliwości u niektórych osób, zwłaszcza tych, którzy już mają alergię na pyłki lub innych produktów spożywczych. Kiedy przeżywa objawy, takie jak swędzenie i obrzęk w gardle po zjedzeniu owocu, zaleca się szukać pomocy medycznej szybko.

Kto ma refluks żołądka lub wrzody trawienne lub dwunastnicy nie powinny zawierać ananasów w paszy. Ponadto, ponieważ jest to dość kwas żywności, wskazanie nie przesadzać spożycia owoców.

 • Zobacz także: Dieta dla Reflux - najlepsze jedzenie i wskazówki.

bromelaina obecne w puszce mogą wchodzić w interakcje z niektórymi lekami. Dlatego ci, którzy stosują leki powinny skonsultować się z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy można zjeść ananasa.

Czy kiedykolwiek wyobrazić, że soku ananasowego z cienki imbiru? Chce zabrać go regularnie, aby pomóc w procesie odchudzania? Komentarz poniżej.