8 największe błędy w szkoleniu Food post

8 największe błędy w szkoleniu Food post

Dajesz cholernie ciężko w siłowni, nie brakuje ani jednego dnia w szkoleniu i nadal nie widać oczekiwanych rezultatów? Jeśli to się stało lub dzieje się to do was w tej właśnie chwili, że jeden z winowajców może być Twój odżywianie po treningu.

1. reset spędził ponad

Jest to z pewnością najczęstszym błędem w żywieniu po treningu. Bez względu na to co roku, gdzie mamy tendencję do przeceniania nasz wydatek energetyczny podczas aktywności.

Pół godziny z włączonym spędza średnio 300 kalorii, tej samej ilości energii wydatkowanej w czasie treningu w kulturystyce lub 50 minut jazdy na rowerze. Oznacza to, że dla ludzi, którzy próbują stracić na wadze, ta ilość spalonych kalorii nie uzasadnia biec do lodówki do atakowania wszystkiego, co nas czeka.

I to jest również ważne dla tych, którzy uważają, że tylko dlatego, że siłownia była już automatycznie zdobył sobie prawo do podjęcia ogromny wstrząsnąć białka serwatki z dekstrozą.

Oczywiście, mimo że jest na diecie, nie powinno być bez jedzenia po treningu, ale ważne jest, aby zacząć zwracać większą uwagę na ilości (zwłaszcza jeśli zrobiłeś dobry posiłek w pre-treningu) niż jesz po ćwiczenia.

Dokonać obliczenia, które spędził w trakcie działalności i zaplanować wymianę energii, zgodnie z celami: Jeśli chcesz zdobyć masę mięśniową, należy wymienić wszystkie, który stracił, spożywanie białka i jakości węglowodanów.

Dla tych, którzy próbują schudnąć, ważne jest, aby zawsze zresetować mniej niż wydane, a najlepiej w postaci chudego białka z kompleksem węglowodanów.

2. Nie należy serwatkę

Cena serwatki można go zmusić, aby zmniejszyć liczbę razy, które zużywają dodatek w ciągu dnia, ale jeśli nie jest to czas, kiedy rzeczywiście trzeba serwatka, jest dokładnie w treningu post.

Jest to czas, kiedy mięśnie są zmęczone, brak energii i potrzebują składników odżywczych, aby rozpocząć odbudowę komórek. Jak twoje zapasy glikogenu są zerowe, własne mięśnie skończyć służąc jako tego źródła energii - w procesie zwanym katabolizmu.

Nie zapewniają aminokwasy i szybko przyswajalne węglowodany do mięśnia, że ​​chwila nie tylko zwiększenia katabolizmu, ale może także spowolnić ożywienie po treningu. Chociaż istnieją inne dobre źródła białka, żaden z nich jako szybką i sprawną absorpcję jako serwatki.

W mniej niż godziny po przyjęciu suplementu mięśnie można liczyć na aminokwasów białka serwatkowego, tym razem może nawet trzykrotnie w zależności od wybranego źródła białka. Innymi słowy, ma dobry serwatkowe po treningu jest niezbędna dla tych, którzy chcą zwiększyć masę mięśniową.

3. Weź do podjęcia drganiom

Relaks po treningu jest dobra, ale dalej robić społecznej w siłowni i zapomnieć wypić koktajl nie może być dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają przerostu mięśni.

Po wielu intensywnych treningów organizm zaczyna uwalniać kortyzolu, hormonu, który stymuluje katabolizm, a według niektórych badań, może stymulować nagromadzenie tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha.

Innymi słowy, można spędzić jedną godzinę szkolenia ciężko zdobyć mięśni i starają się zredukować tkankę tłuszczową, ale że wysiłek może być prawie na marne, jeśli trwa długo, aby zabrać swoje drgania po treningu.

Jeśli już wiesz, że nie będzie mógł wrócić do domu w 15-30 minut (który byłby maksymalny czas, aby jeść wstrząsnąć, aby zapobiec katabolizmowi mięśni), weź butelkę z preparatem do siłowni i zaraz po treningu dodać wodę.

4. Wyczyść izotoniczny z

Nie ma wątpliwości, że napoje dla sportowców są możliwe, aby przywrócić wszystkie elektrolity utracone wraz z potem podczas wysiłku, ale jeśli tylko zrobić krótki trening, nie ma powodu, aby ją podjąć.

Poza tym nie spędził tyle kalorii, aby uzasadnić tak dużego zużycia energii, nadmiar cukru w ​​niektórych marek może spowodować skok insuliny we krwi. Jeśli próbujesz zdobyć masę mięśniową, wielki, insulina pomaga wysłać składników odżywczych do komórek i ułatwia przerost.

Teraz, jeśli starają się schudnąć, hormon zmniejszy metabolizm i zwiększyć (o wiele) swój apetyt w żadnym momencie. Ten negatywny efekt izotonicznego może przełożyć się na gromadzenie tłuszczu, a nawet przyrost masy ciała, ponieważ skończy się jeść więcej kalorii z powodu zwiększonego apetytu w żywieniu po treningu.

Aby uniknąć tego problemu, wystarczy pozostawić do podjęcia izotoniczny dopiero po długich treningów w upalne dni, a wyścigi z więcej niż jedną godzinę.

5. zużywa mało białka

Jest to kolejny duży błąd w żywieniu po treningu regularnie popełnionego przez kulturystów. Jeśli nie dostarczyć organizmowi ilości aminokwasów potrzebnych do odbudowy uszkodzonych włókien podczas treningu, po prostu nie zyska masę mięśniową.

I nie zużywają zbyt dużo białka tylko podczas posiłków: czas robi różnicę, jak kortyzol po treningu jest wysoka, stymulując katabolizm i anulowanie swoje zyski podczas treningu.

Co więcej, jest to czas, że insulina powoduje, że organizm działają jak gąbka, lub co można konsumować będzie natychmiast być wykorzystane do odbudowy tkanki mięśniowej.

Krótko mówiąc, należy spożywać w żywieniu po treningu dobre źródło białka o wysokiej wartości biologicznej, po jego zakończeniu.

Należy również upewnić się, że jego białko powinno być szybko wchłaniany (czyli bez kazeiny lub tłuste mięso). Najlepszym rozwiązaniem zastąpienie aminokwasów w tej chwili jest białko serwatki w połączeniu ze źródłem węglowodanów.

6. Przejdź węglowodanów, aby schudnąć

Ok, można się przekonać, że powinien mieć dobre odżywianie po treningu, ale jak są diety, aby schudnąć, idź prosto do białek i ignoruje wszelkie źródła węglowodanów.

Pomysł wydaje się logiczne, ale bez glukozy uzyskany z trawienia węglowodanów, komórki nie mogą prawidłowo wchłaniać aminokwasy. Rezultat: Ci schudnąć, ale też stracić masę mięśniową.

Jak włókna mięśniowe wymagają więcej energii pozostać aktywni niż komórek tłuszczowych, zmniejszenie beztłuszczowej masy ciała oznacza niższe metabolizm i sprawiają, że jeszcze trudniej proces odchudzania.

Więc w treningu odżywiania obok postu, należy pamiętać, aby zawierać kompleksem węglowodanów do pobudzenia ożywienia i zwiększenia masy ciała.

7. Weź serwatki bez węglowodanów

Błąd ten jest bardzo podobny do tego, co opisaliśmy powyżej, ale może mieć wpływ nawet tych, którzy dąży do przerostu mięśni.

Czy ze strachu, zwiększając procent tłuszczu lub nawet ignorancją, wiele osób podejmuje serwatkowe po treningu bez jakiegokolwiek źródła węglowodanów. Lub zdecydować się na powolne trawienie węglowodanów, które zagraża także mięśni odzysku.

Wkrótce po treningu ważne jest, aby spożywać węglowodany proste szybkie trawienie, ponieważ jest to najlepszy czas, aby uzupełnić zapasy glikogenu i optymalizacji wchłanianie aminokwasów z białka serwatki.

Dobrym rozwiązaniem rafinowany węglowodan o po treningu jest dekstroza, który szybko osiąga krążenia i mogą być stosowane do uzupełniania zapasów glikogenu mięśni i wątroby, oraz ułatwienie wprowadzania aminokwasów do komórek.

8. Przesada w zdrowej żywności

0cb4e18a-3a71-4a4b-8662-4ed90d8318d6

Kto jest zmiana nawyków żywieniowych i trenuje, aby schudnąć jest dość podatna na ten błąd w żywieniu po treningu. Próbując jeść zdrowszej żywności, wielu ludzi kończy się nie zwracając uwagi na wartość energetyczną swoich wyborów.

Wierzą, że tylko dlatego, że pewna żywność jest „zdrowy” można go jeść bez obaw o kalorie. Choć cały i naturalne produkty spożywcze są rzeczywiście najlepszym wyborem dla Twojej dnia na dzień, nadal ważne jest, aby zwrócić uwagę na wielkości porcji.

Nie dlatego, że słodki ziemniak jest dobre, że będziesz w stanie jeść tyle plasterków chcesz po treningu. To samo dotyczy całego pikantne bar muesli, soków owocowych i innych opcji, które są dobre dla zdrowia, ale powinny być spożywane w umiarkowanych ilościach przez tych, którzy próbują schudnąć.

Widzieliśmy wyżej, że spędzają średnio 300 kalorii na godzinę w treningu kulturystyki. To może wydawać się dużo, ale jeśli:

  1. się sok pomarańczowy (nie 90kcal cukrowym);
  2. jeść kanapkę z dwóch kromek chleba (140kcal);
  3. rozsmarowywane na chlebie 1 łyżka światła pate (40 kcal);
  4. wypełnić kanapkę z dwoma plastrami białego sera (135kcal).

skończy się wymianą wszystkiego (i trochę więcej), który spalił się w mgnieniu oka - nawet jedzenia, że ​​jest dla ciebie dobre. Tak samo jest, jeśli spożywać dwa banany z płatków owsianych i miodu (310 kalorii). Lub proste miska Acai z muesli (420 kalorii).

Końcówka jest tak ostrożny z ilości i zawsze zużywają mniej niż spędzony podczas ćwiczeń.

Co masz zwykle zużywają w treningu odżywiania postu? Masz ten nawyk martwienia się o ten posiłek? Komentarz poniżej!