Dieta Dukana — 5 porad dla Przed rozpoczęciem pracy

Nie Węglowodany

Dieta Dukana nie jest lekarstwem cud w mgnieniu oka do swoich problemów wagi. Dlatego bardzo ważne jest, aby przygotować się do tej podróży (długi dla większości z nas) właściwie.

Książka nie jest drogie, ale jeśli z jakiegoś powodu wciąż jest dużo lub nie można go znaleźć, istnieje tu streszczenia na naszej stronie na temat wszystkich etapów diety Dukana (początek ataku). Mogą być wielki, jeśli chcesz, aby rozpocząć wkrótce, ale nie możemy podkreślić wystarczająco znaczenie czyta książkę ze wszystkimi zasadami wyjaśnione w najdrobniejszych szczegółach.

Oczyść swoją kuchnię

Chodźmy do niektórych praktycznych porad. Jeśli nie chcesz, by upaść, naprawdę trzeba się pozbyć wszystkich małych pokus. Jeśli masz jakieś jedzenie, które nie są dozwolone w diecie Dukana, zabij go. To nie boli o opóźnieniu rozpoczęcia w ciągu kilku dni, jeśli oznacza to, że trzeba będzie czysty start. To oczywiście oznacza, że ​​trzeba używać żadnych małych przedmiotów i nie kupić więcej rzeczy do jedzenia z nimi. W przeciwnym wypadku, zawsze będziesz miał coś odkładając swój początek „na tylko jeden dzień.”

Większość z nas również zaopatrzony przedmiotów, które nie może się niedługo skończyć. Są to lepiej dać do znajomych lub rodziny, podarować potrzebującym, a może po prostu wyrzucić. Nie dla każdego, ale wyrzucać, zwłaszcza coś, co nigdy nie powinno mieć wprowadzoną lodówki może mieć efekt katharsis. Tak, mówimy o tych pokarmów pełnych cukru, tłuszczu i soli.

Znajdź otręby owsiane

Otręby owsiane jest kluczowym elementem tej diety, ale dla wielu z nas może być nowy składnik. To nie zawsze jest znaleźć w każdym supermarkecie, a może nie wiedzieć, gdzie go szukać. Dlatego najlepiej, aby zrobić rozeznanie przed rozpoczęciem diety Dukana. Niektóre popularne miejsca znaleźć otręby owsiane:

  • duże supermarkety
  • sklepów spożywczych zdrowia
  • sklepy internetowe

Można także wziąć kupić otręby pszenne, ponieważ może to być przydatne.

Otręby owsiane można zwykle znaleźć obok różnych form owsa. Dlatego ważne jest, aby zawsze sprawdzić na opakowaniu, aby upewnić się, że kupujesz czysty otręby owsiane.

Znajdź pokarmów dozwolony

Jest duża szansa, że ​​jeśli jesteś zainteresowany w diecie Dukana, wiesz już kilka szczegółów i znaleźć kilka receptur. Warto zapoznać się z różnych składników dozwolonych, więc wiesz, czego szukać i co jest dostępne w supermarkecie. Więc zawsze będziesz mógł wybrać recepty ze składników można znaleźć, zamiast szukać jakiegoś składnika stwierdzono jedynie w sklepach specjalistycznych.

Kolejna wskazówka jest, aby utworzyć małą listę zakupów ze wszystkich dozwolonych produktów. Szczególnie w fazie ataku, lista jest krótka, ale nie trzeba się zastanawiać, czy coś jest dozwolone, czy nie, a jeśli pamiętam.

Nie zaczynaj sekundę

Ta rada może wydawać się zaskakujące, ale pierwsze kilka dni diety są kluczowe. Większość ludzi nie są wykorzystywane do diety z kilku węglowodanów oraz pieczywa i ciast otaczających nas wszędzie, może być zaskoczony, kiedy próbują odnaleźć domowe posiłki nie.

Jeśli zaczniesz Dieta Dukana w poniedziałek, to do pracy, nagle istnieje kilka wymówek złamać dietę. Rozpocznie się w sobotę lub niedzielę daje więcej czasu na zajmowanie się chęć do jedzenia i niespodziewanego eksperymentu z smakach Ci się najbardziej podobają.

Oznacza to również, że jeśli idziesz do pracy w poniedziałek, można zrobić obiad (nawet na cały tydzień) i zabrać ze sobą. Pozwala to również uniknąć frustracji spędzać większość swojego lunchu godzinę patrząc na 20 lub więcej jogurtów dostępnych i dowiedzieć się, co naprawdę wolno, są bez cukru i niską zawartość tłuszczu.

Oto kilka wskazówek, aby przygotować się do diety Dukana. Czy doświadczyłeś za nią? Posiada własną radę? Komentarz poniżej!