Magnesia mleko schudnąć? Korzyści i co to jest dobry

Mleko magnezji

Czy kiedykolwiek słyszał o mleko Magnesia? Wiesz, co to jest dla tej substancji, jakie korzyści zapewnia i będzie w stanie stwierdzić, czy mleko z magnezji schudnąć?

Dostępne w postaci ciekłej lub tabletki, lek ma działanie przeczyszczające i akty czerpiąc wodę w okrężnicy (jelita grubego) z większości tkanek ciała, które są wokół siebie, co przyczynia się do przemieszczania jelita. Oczekuje się, że ten efekt stanie od 30 minut do sześciu godzin po podaniu substancji.

Ponadto, związek działa również jako środek zobojętniający kwas, obniżania poziomu kwasu żołądkowego.

mleko z magnezji schudnąć? 

Zauważasz jak po idziemy do łazienki, czujemy się lżejsze i jeszcze szczuplejsza? Cóż, może się okazać, że począwszy od tego pomysłu zdesperowana osoba przez potrzebę lub pragnienie, aby schudnąć myśleć, że jest to dobre rozwiązanie do korzystania z produktu efekt przeczyszczający, aby osiągnąć swój cel.

I ta myśl może również pojawić się hipotezę, że mleko magnezji cienką, biorąc pod uwagę, że działa jako środek przeczyszczający. Jednak nie jest to prawdą. Co można zaobserwować podczas korzystania z tego produktu w celu utraty wagi jest utrata siatki, coś, co kończy się błędnie zidentyfikowany jako odchudzania.

To nie może być traktowane jako utrata masy ciała, ponieważ proces nie powoduje utratę tłuszczu, tylko płyny są eliminowane. A nawet, że odwodnienie jest tymczasowy, co oznacza, że ​​po osobie uzupełnić swoje ciało wodą, waga, która wierzyła, że ​​stracił powróci do swojego ciała.

Minusem tego wszystkiego jest to, że gdy wynik błędnie postrzegane przechodzi, jednostka może uwierzyć, że rzeczywiście udało się schudnąć na chwilę i wrócić do korzystania z narkotyków, aby uzyskać taki sam efekt jak poprzednio.

Więc co się dzieje, to błędne koło i niezdrowe nierównowaga płynów ustrojowych. I jest to cecha u osób cierpiących na zaburzenia odżywiania, takie jak anoreksja i bulimia, poważne choroby należy traktować z wyspecjalizowanej pomocy zawodowej. Więc jeśli masz sposób, aby to zrobić, nie trwają zbyt długo, aby zwrócić się o pomoc do lekarza, dostać zdiagnozowane i rozpocząć leczenie jak najszybciej.

Nie jest również fakt, że używają mleka magnezji bez właściwego potrzebie, nadużywanie narkotyków, może spowodować odwodnienie, który zakłóca normalne funkcjonowanie organizmu i może prowadzić do strat jak suchość w ustach, senność, zawroty głowy, zawroty głowy, ból Cabela, zaparcia, drażliwość, gorączka, przyspieszony oddech i szybkie bicie serca.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nie jest prawdą, że mleko z magnezji traci na wadze i nie jest zdrowy go używać w tym celu, zalecenie, że pozostaje to, aby spróbować pozbyć się zbędnych funtów w nadmiarze najzdrowszy z możliwych sposobów, po zbilansowaną dietę poprawny żywności i integracji fizycznej do swojej rutyny.

Inne korzyści z mleka magnezji 

Ponadto do jego pozytywnego działania w przypadkach, zaparcia, zgaga, ból brzucha i niestrawność, mleko z magnezji nadal może skorzystać w przypadku, gdy dojdzie do kwasu żołądkowego przełyk, aby opróżnić swoje wnętrzności i leczeniu problemów związanych z brakiem częstotliwość wypróżnień.

Zastosowanie substancji jest również w leczeniu owrzodzenia, zapobiega gromadzeniu się oleju na skórze, który tworzy występ wyprysków i zmniejsza rozmiar porów do twarzy, w celu uniknięcia zatkania tych zanieczyszczeń z porów.

Po nałożeniu na skórę tłustej, produkt promuje czyszczenie zabija bakterie na miejscu, kontroluje nadmiar jasności, usuwanie zaskórników oraz zmniejsza przebarwienia. Aby korzystać z produktu na skórze, poradnictwo jest, aby zrobić normalnego czyszczenia, usunąć nadmiar balsam, dając delikatne kurki z ręcznikiem, a wreszcie wziąć niewielką ilość mleka z wacikiem i rozprowadzić na twarzy.

Ale uwaga! Powinna ona być przekazywana tylko w tych, którzy cierpią z olejów skóry, a nie tych, którzy mają suchą skórę w małych ilościach i tylko raz lub dwa razy w tygodniu. Istnieje ryzyko, że gdy stosuje ten sposób mleko magnezja powodować podrażnienia, skalowanie, suchości i napięcia na skórze. Nie mieć poważne problemy, warto sprawdzić, czy nie ma problemu z użyciem produktu z dermatologa można zaufać.

pielęgnacja 

Zaleca się, że osoby z chorobami nerek lub uczulenia na którykolwiek ze składników formuły skorzystać z leku. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią proces ich dzieci, tych, którzy podążają restrykcyjną dietę dla magnezu, niewydolności nerek, zapalenie wyrostka robaczkowego lub któregokolwiek z jej objawami takimi jak wymioty, biegunka, nudności i ból brzucha lub został poddany żadnej zmiany nawyków jelitowe trwające ponad dwa tygodnie należy spożywać wyłącznie mleko magnezji po konsultacji ich lekarzy.

To może być używany tylko przez krótki okres czasu, tak aby nie narastanie magnezu w nerkach i zapobiec nie występują zaburzenia wchłaniania innych rodzajów leków z organizmu, coś, co może się zdarzyć w związku z przyjmowaniem środków przeczyszczających doustnie.

Nawet jeśli nie pasują do żadnego z przypadków wymienionych w pierwszym akapicie tego tematu i prezentacji na receptę nie jest konieczne, aby kupić produkt, nasza rada jest taka, aby skonsultować się z lekarzem i poinformować decydując się użyć, aby pewien, że można spożywać go normalnie i zobacz ile leku należy przyjmować i jak często.

efekty uboczne 

Mleko z magnezji może przynieść następujące działania niepożądane:

 • biegunka;
 • wymioty;
 • Ból brzucha;
 • Kurcze żołądka;
 • osłabienie mięśni;
 • nieregularne bicie serca lub powolny;
 • słaby oddech;
 • zamieszanie;
 • Zmniejszona w moczu;
 • zawroty głowy;
 • extreme pragnienie;
 • suchość w jamie ustnej;
 • Krew w kale;
 • Krwawienie z odbytu;
 • Reakcje alergiczne, takie jak wysypka skórna, obrzęk, świąd, ciężkie zawroty głowy i duszności.

Reakcje te nie są tak powszechne być zarejestrowany, zwłaszcza jeśli lek jest wykonywana pod kierunkiem i opieką medyczną. Jednak doświadczenia niektórych z nich, a zauważysz, że utrzymują się, należy skonsultować się z lekarzem jak najszybciej.

Czy znasz kogoś, kto twierdzi, że mleko z magnezji schudnąć? Czy kiedykolwiek przekroczył swój umysł, używając go do tego celu, mimo że nie jest jednym z głównych korzyści? Komentarz poniżej!