Tuczu kreatynę lub schudnąć?

suplement diety

Wiele rozważyć możliwość w rzeczywistości, że tuczu kreatyny. Jednak pytanie, trzeba być naprawdę pytaniem jest to, czy kreatyna będzie można zdobyć tłuszcz!

Kreatyna pomaga zwiększyć poziom energii w mięśniach, co oznacza, że ​​nie czują się tak szybko zmęczenia podczas ćwiczeń. Więc można wykonywać dłużej.

Kreatyna tuczu masę mięśni lub tłuszczu?

Po pierwsze, najczęstszym skutkiem ubocznym stosowania kreatyny jest obrzęk i zatrzymanie płynów. Gdy to nastąpi, wahania wagi około 2-5 kg ​​jest normalny.

Ważne jest, aby pamiętać, że masy wody lub wzdęcia wagi nie jest trwałe. Po zmniejszać stężenie kreatyny, należy zauważyć, że dodatkowy ciężar znika.

Teraz porozmawiajmy o innych typach nadwagi. Jeśli ćwiczycie podczas używania, kreatyna tuczu masy mięśniowej, a nie tłuszczu.

Kreatyna ma mało kalorii, tłuszczu i węglowodanów. Oznacza to, że nie dodajesz śmieci do ciała podczas korzystania kreatyny - choć zawsze należy przeczytać etykietę produktu, aby mieć pewność!

Są to korzyści w stosowaniu kreatyny z białkiem?

Logicznie rzecz biorąc, połączenie białka i kreatyny powinna zaoferować wyjątkowe rezultaty.

W większości przypadków, kulturyści użyć białka i kreatyny jako część rutynowego treningu na przyrost masy. Niektórzy nawet połączyć dwa w drgania.

Kreatyna schudnąć?

Tak! Jakoś, kreatyna pomaga schudnąć o zdobyciu i utrzymaniu beztłuszczowej tkanki mięśniowej aktywnych metabolicznie, co sprawia, że ​​jest to pośredni spalacz tłuszczu.

Po prostu, im więcej masz mięśni na ciele, tym bardziej można wykonywać, i tym więcej kalorii można nagrać w trakcie i po sesji ćwiczeń.

Ponadto, kreatyna pomaga również podnieść swój metabolizm bardziej bezpośrednio, poprzez swoje właściwości nawilżające. „Dobrze uwodniony komórki są bardziej metaboliczne”

Więcej informacji na temat kreatyny i utrata masy ciała

Zasada, że ​​kreatyna Emagrece

Oprócz innych korzyści kreatyny, gdyż może to mieć wpływ na wadze? Nie martw się, będziemy się tam dostać, ale najpierw trzeba zrozumieć ...

Jeśli wziąć kreatyny jako suplementu, to nasycone komórek mięśniowych, jak napełnić wodą. Kreatyna przyciąga wodę w organizmie do mięśni. Ale mięśnie nie są gotowe do przyjęcia tak dużej ilości wody, aby to zrobić, komórki mięśniowe powinny rozwijać.

Tutaj mięśnie rosną i stają się mocniejsze. Ale jeśli jesteś kobietą i nie chcesz, aby tak się stało, bo nie chcą duże mięśnie, trzeba dbać o kalorii jeść, nigdy nie powinno się przekraczać. W rzeczywistości wiele kobiet brać kreatynę, ale nie masz duże mięśnie, tylko stonowanych. Jednak ci, którzy biorą kreatynę, mężczyzna czy kobieta, będzie mieć przynajmniej niewielki wzrost masy mięśniowej.

Teraz, ponieważ większe mięśnie wymagają większej ilości kalorii, aby utrzymać swój nowy rozmiar (Pamiętaj, że nie oznacza to ogromne, po prostu większy niż poprzednio), mięśnie nie będzie miał wyboru, ale do poszukiwania swoich rezerw tłuszczu, aby uzyskać niezbędne kalorii, aby utrzymać jego wielkość.

Podczas badań przeprowadzonych przez University of Sao Paulo (USP), jednostki podzielono na 2 grupy, które otrzymały, odpowiednio, 10 g kreatyny dziennie lub placebo w ciągu 3 miesięcy, w czasie których czynności zrobił tlenowych o średnim nasileniu.

Rezultat: u pacjentów przyjmujących kreatynę miały niższy poziom glukozy, najwyraźniej dlatego kreatyny stosowany więcej glukozy z krwiobiegu, aby dostać się do mięśni.

Zalety tego sposobu są różne:

  • Komórki mięśniowe mogą mieć więcej energii do spalania i pozwala wykonywać dłużej.
  • Spalić większa ilość tłuszczu zapobiega gromadzeniu się tłuszczu i sprzyja utracie masy ciała.
  • Do przechowywania więcej glukozy w komórkach mięśniowych, zwiększa ilość komórek, a co za tym idzie masa mięśni.

To dlatego kreatyna jest jedną z metod stosowanych przez wielu ludzi, którzy chcą wrócić do formy!

Byłaś grupa ludzi, którzy wierzą, że tuczu kreatynę lub schudnąć? Brałeś tego dodatku na pewnym etapie życia? Sprawdź wyniki poniżej czasu.