Żołądek Pracuj próżniowe? Czy zło? Jak i wskazówki

żołądek próżniowe

Słyszałeś próżni żołądka? Cóż, tłumaczenie na pismo byłoby żołądek próżniowego, ale można też znaleźć brzucha nazwę próżniową. Jest to technika, która jest szeroko stosowana przez kulturystów, takich jak Arnold Schwarzenegger, Frank Zane i Lee Haney.

Według Karen Sessions, silny abdominus poprzeczna może tworzyć silniejsze próby Valsalvy. Technika ta polega na odpowietrznik potężnego powietrza, które jest wymagane do zaciągania mięśni podczas intensywnego obciążenia.

Ona dalej wyjaśnił, że budowa tego regionu mięśni jest coś korzystne przejąć kontrolę więcej brzucha i uzyskać lepszą opiekę podczas dokonywania wyciągów wybuchowe.

Żołądek praca próżniowe? 

Karen Sessions gwarantuje, że próżnia Żołądek działa. Kulturysta powiedział technika może powodować zmniejszenie obszaru brzucha w ciągu zaledwie trzech tygodni.

Sesje powiedział również, że jest to jedno z najlepszych ćwiczeń, które dana osoba może podjąć, aby zmniejszyć talię i że technika ta może spowodować, że niektóre osoby, aby stracić około 5 cm do około 10 cm od brzucha w ciągu trzech tygodni.

Ale jest haczyk w całej tej historii. Aby mieć pozytywne rezultaty, kulturysta powiedział również, że konieczne jest, że dana osoba ma odpowiednie nawyki żywieniowe (czytaj zdrowy i zgodnie z celem, w organizmie), spożywać odpowiednią ilość wody i uzyskać procent tłuszczu w organizmie niskiego do umiarkowanego. Według niej, maksymalna dopuszczalna wynosi 12% do 15% tłuszczu.

Innym obronie pomysł, że próżnia działa Żołądek jest ekspertem fitness Ariane Hundt. Donosiła, że ​​ćwiczenia daje wyniki ze względu na fakt, praktykującego do utrzymywania napięcia brzucha przez dłuższy okres czasu.

Jednak Ariane ostrzegł również z faktu, że nie tylko wykonaj ćwiczenia kilka razy w tygodniu. Według niej, aby zobaczyć wyniki konieczne jest, że już w dobrej kondycji danej osoby.

Po linii Karen Sessions, wyjaśniła, że ​​aby zobaczyć swoje mięśnie brzucha trzeba przestrzegać odpowiedniej diety, co prowadzi do niskiej zawartości tłuszczu w organizmie, która jest, co pozwala mieć definicję w regionie.

Ponadto, badanie z 1999 roku przeprowadzone przez naukowców z Australii sugerował, że wyizolować mięsień transversus abdominus, czyli jak działa prace Żołądek podciśnieniowe, może pomóc złagodzić ból i przyczyniają się do stabilności.

Jednak sytuacja nie może być tak proste, jak się wydaje. Specjalistą w klimatyzacji i wzmacniająca Tony Gentilcore ostrzegł, że choć ćwiczenia mogą być pomocne w okresie rehabilitacji po kontuzji, jest praktycznie niemożliwe, aby próżnia żołądka bez pomocy specjalisty.

Wyjaśnił, że to dlatego, że trudno jest praktykujący wiedzieć, czy rzeczywiście wyzwalanie mięsień w pytaniu bez kogoś, aby poprowadzić Cię przez ruch i obserwować, czy kształt ciała jest właściwa.

A dla tych, którzy chcą sześciopak, Gentilcore stwierdza, że ​​izolować czy próżnię brzucha w mięsień poprzeczny brzucha jest stratą czasu. Dla niego jest to bardziej skuteczne, aby trzymać się tradycyjnych ćwiczeń na brzuch.

Jeśli chodzi o ból pleców, specjalista badań w rejonie kręgosłupa, lekarz Stuart McGill, zestalony pomysł, że problem nie został ulepszony tylko wywołać mięśni jak próżnia Żołądek robi, ale poprzez wzmocnienie wszystko region rdzenia jako całości.

Chodzi o to, aby nauczyć się jeździć cały rdzeń, jak w ćwiczeniach pilates lub wzmocnienie brzucha, takich jak deski brzusznych, jest bardziej efektywne dla zdrowia kręgosłupa i pleców.

Jak Brzuch próżniowe

Jednym ze sposobów, aby to zrobić ćwiczenia w pozycji stojącej, jak nauczał przez kulturysta Sesje Karen w kulturystyce. Działa to w następujący sposób: w pozycji pionowej, połóż dłonie na biodrach i całkowicie wydech całe powietrze z płuc. Poszerzyć swoją klatkę piersiową i brzuch przynieść w miarę można i przytrzymaj. Karen Końcówka jest wyobrazić sobie próbując dotknąć pępka do kręgosłupa.

Po ich opanować ćwiczenia, kulturysta radzi uruchomić nie tylko stoi, ale klęczącej, siedzącej i leżącej.

Poniższy film pokazuje również, w jaki sposób ćwiczenia mogą być wykonywane:

Przez pierwszy tydzień, ona zaleca trzy zestawy 20 sekund żołądka próżni. Na drugiej, trzeciej serii 40 drugiego i trzeciego trzy 60 drugiego szeregu.

Jednak przed tym ruch w swojej rutyny treningowej, porozmawiaj ze swoim osobistym trenerem wiedzieć, czy to nawet nadaje się do sprawy i jak może on być stosowany w rutynowych (częstotliwość, liczbę zestawów i powtórzeń).

Żołądek próżniowa jest źle? 

Ważne jest, aby zwrócić uwagę na fakt, że ćwiczenia mogą zwiększyć ciśnienie krwi, gdy mięśnie są zakontraktowane izometryczny sposób. W związku z tym, ruch nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i ludzi, którzy już cierpią na nadciśnienie.

Aby upewnić się, że ruch będzie bezpieczny dla organizmu, zaleca się, aby porozmawiać z lekarzem o tym, wyjaśniając technikę, jak dzieła Żołądek próżniowe i pyta, czy nie ma ryzyka dla ciebie.

Czy znasz kogoś, kto praktykuje to ćwiczenie i potwierdzają pracę żołądka Vacuum? Ciekawy praktykować to, aby sprawdzić wyniki techniczne? Komentarz poniżej.