Ten Dancer Pole Dance 70 lat New Inspiration

Ten Dancer Pole Dance 70 lat New Inspiration

Praktykujących taniec na rurze jest ćwiczeniem, które wymaga wielu umiejętności i niesamowitą przygotowania fizycznego. I na 70 to babcia okazała się być bardzo dobry w tym!

14

Dai Dali zaczął uczyć tego tańca przez około cztery lata w siłowni swego miasta. Po latach treningu, ona jest teraz w stanie wykonać najtrudniejsze ruchy, takie jak powiesić do góry nogami, z jedną nogą.

„Lubię pole dance, bo cieszyć się uczucie wirowania w powietrzu”

15

Kiedy pojawił się w telewizyjnym show „Mam Talent Azji”, powiedziała, „Mój sen jest, aby pokazać światu, że stara dama Chiny jest pole dance”.

Po wzięciu udziału w tym programie, brała udział w kilku innych i zawsze dobrze przyjęty przez publiczność, w tym wygrał piątą Mistrzostwa Pole Dance Chin.

Dai, Pole Dance tancerz 70 lat w piątym Mistrzostw Pole Dance Chinach

16

Dziś stało się sensacją internetu.

Chociaż niektórzy internauci klaskać i zobaczyć go jako źródło inspiracji, inni uważają, że jest nieprzyzwoite do tańca Pole Dance w tym wieku, jak wiele jeszcze uprzedzeń wobec tego rodzaju tańca. To jest coś, co powoduje gniew w Chinach, który uważa, że ​​taniec na rurze to tylko inna forma ćwiczeń.

13

„To jest po prostu rodzajem tańca, nic nie jest zwyczajne. I cała moja rodzina wspiera mnie, „powiedział Dai. „Chcę udowodnić, że wiek nic nie znaczy, ponieważ utrzymują” powiedział Dai.

Po której stronie stoisz na tej debacie? A pani od 70 lat nie powinno się robić Pole Dance, czy też jest to tylko kolejna forma ćwiczeń? Komentarz poniżej!