Fitness francuski bloger Dies Po Syfon Chantilly Explode

Fitness francuski bloger Dies Po Syfon Chantilly Explode

Francuski bloger od 33 lat, dobrze znanych w branży fitness, zmarła ofiara eksplozja bitej śmietany Syfon że został używania w domu, w zależności od źródła policja gminy Mulhouse we wschodniej Francji.

Francuskie media poinformował, że Rebecca zmarła z powodu zatrzymania akcji serca po incydencie, mimo opieki medycznej.

Popularna blogerka świata fitness i podróż była dobrze znana we Francji, z około 55.000 fanów na Facebooku i 154.000 zwolenników na Instagram. Rebecca, który opublikował wideo i zdjęć w sieciach ćwiczeń, używali bitą śmietaną syfon w sobotę w swoim domu na obrzeżach Mulhouse, gdy górna część urządzenia eksplodowała i poważnie ranny w klatkę piersiową.

Uszkodzenia wahała się od połamanych zębów do wielu złamań, aw jednym przypadku utraty oka, według raportu magazynu.

W 2013 roku ofiarą podobnego wypadku radia RTL powiedział: „Miałem sześć połamane żebra i mostek złamałem.” W 2014 roku, dwa wypadki miały miejsce w departamencie Hauts-de-Seine, na zachód od Paryża, ale także ofiary nie umarł.

Liczba wypadków skłoniły rząd do ostrzec konsumentów, mówiąc, że wypadki mogą wystąpić w dowolnym momencie - nawet po wielu latach użytkowania syfonu. Przynajmniej jeden producent wydał wycofanie produktu - ale rok później wycofaniu, tylko 25.000 zostały zwrócone z 160.000 sprzedanych powiedział Le Parisien. Magazyn 60 Million mówi nowe pułapki wykonane od 2015 wydają się być bezpieczne.

Wiesz pracę fitness blogger Rebecca Burger? Ma zwyczaj używania tych ubijania syfony w domu? Komentarz poniżej!