Poznaj Corporation, który zdobył duże pieniądze z profilami Fitness na Instagram

Bella falconi

Nigdy nie słyszeli o wielu z nich liście dziewcząt, zwłaszcza jeśli nie jesteś zwolennikiem profili Fitness na Instagram i innych portalach społecznościowych. Ale wiem, że są one zarabiać dużo pieniędzy z ich publikacji na portalach społecznościowych.

Model California, Stany Zjednoczone, ma 29 lat, jest stwarzane dla magazynu Playboy męskiej i promuje produkty utrata masy ciała i masy dla marki Shredz. Posiada również własne filmy sprawności pracy.

2. Kayla Itsines

kayla2

Kayla

Tuż za Cheri pochodzi Kayla, z 5,8 miliona wyznawców. Australijska modelka, 24, zdobył prawie dwukrotnie więcej pieniędzy, że jego „rywal” on-line, z 18,9 mln reali.

Jest certyfikowanym instruktorem fitness w mieście Adelaide, który dorobił się przez serię przewodników ćwiczeń dla „bikini ciała”. Itsines często księguje zdjęcia przed i po ludzi, którzy przeszli swoje programy szkoleniowe.

3. Paige Hathaway

Paige

paige2

Amerykański 26-latek z Minnesoty, posiada 3,8 miliona zwolenników na Instagram, które pomogły zebrać około 14,7 mln.

Promuje ona również produkty marki Shredz suplementy i sprzedaje swoje własne kursy fitness. Hathaway oferuje indywidualne plany ćwiczeń i żywienia na swojej stronie internetowej i obiecuje wyników w terminie 90 dni.

4. Chantel Zales

Chantel

chantel2

Kolejnym członkiem „rodziny Shredz” Zales, 25, zdobył 13,9 mln reali tej pory w swojej karierze.

Model Los Angeles posiada własny kalendarz i został wyposażony w czasopismach takich jak Maxim i FHM, własnej siłowni świata. Posiada 4,1 milionów zwolenników na Instagram.

5. Claudia Alende

claudia_alende

Claudia-Alende

Alende to pierwszy brazylijski pojawiać się na naszej liście. Jest on następnie przez 7,3 miliona ludzi w ich sieci społecznej i uczynił 8,1 mln reali poprzez rozpowszechnianie modeli bielizny.

Parany 23 lat jest również byłym wicemistrzem Miss Butt, konkurencja, która wieńczy najpiękniejszą dno roku w kraju.

6. Abigail Ratchford

Abigail

abigail2

Kolejny model, który strzał do sławy z niektórych gorących zdjęć na Instagram, amerykański 23 lat dołączył do 8,9 mln reali dzięki ich okładek Playboya i Sports Illustrated.

Mieszka w Los Angeles, ma teraz 5,8 mln wyznawców w Internecie, a sprzedaje własną linię odzieży i kalendarz internetowy.

7. Laci Kay Somers

laci2

Laci

Osobisty trener od 24 lat, posiada również jest dziewczyna pierścień imprez MMA. Wygrała 7,7 mln reali tak daleko i ma 6 milionów wyznawców na Instagram, a ile na liście, promuje też markę suplementów Shredz.

8. Bella Falconiego

bella

Kolejny brazylijski dołączyć do listy, Bella Falconi to osobisty trener i mówca motywacyjny i model fitness. Zdobyła, według The Sun, około 7 mln z 2,6 mln wyznawców na Instagram.

9. Amanda Lee

Amanda Lee-

Amanda-lee2

Kolejny model Los Angeles, Amanda Lee, 29, pracuje jako osobisty trener, instruktor pilates i model fitness.

Lubi pisać zdjęć z bielizną dla swoich 5,8 miliona zwolenników na Instagram, które niewątpliwie przyczyniły się do zdobycia jego 7,4 miliona reali tak daleko.

10. Alexa Jean Brown

alexa2

Alexa

Last but not least, matka syna Jean Alexa Brown rozpoczął karierę przez dokumentujące wysiłki, aby stracić swoją wagę po porodzie.

Teraz 24-letni ma 6 milionów i ma własną stronę internetową, gdzie oferuje porady fitness, moda i styl życia. Posiada również 3 miliony zwolenników na Instagram, gdzie często delegujące zdjęcia do jego córki.

Wiesz ile modele przydatności tej liście? Zazwyczaj następuje to rodzaj profilu dla porady? Komentarz poniżej!