Antykoncepcyjny Nociclin tuczu lub schudnąć?

Nociclin

Nociclin jest środkiem antykoncepcyjnym, który przychodzi w postaci tabletek, drażetek w 21 z kartą. Zazwyczaj ma interesującą cenę w porównaniu do innych środków antykoncepcyjnych i dlatego jest stale wyborem wielu kobiet w celu zapobiegania ciąży. W dodatku do tego celu, w tym antykoncepcji jest stosowany w leczeniu zaburzeń miesiączkowania. Jednak głównym problemem większości kobiet jest to, czy antykoncepcyjny Nociclin tuczu lub nie.

Inna kobieta chwali skuteczność to nie ma sensu i nie ma skutków ubocznych. Nie zaobserwowano skarga o wadze. Jednak warto zauważyć, że tylko te dwa raporty nie znaczy, że nie może wystąpić zmiany w masie. Każda kobieta reaguje w ten sposób na lek i jego metabolizm może powodować hold bardziej płynny lub mieć odwrotny skutek. Jednak powszechne jest przeczytać, że antykoncepcyjny Nociclin schudnąć albo on do tuczu, ale że nie ma żadnych zmian. Wszelkie problemy lub pytania, należy skonsultować się z lekarzem.

Jak wziąć?

Nie ma żadnej tajemnicy o tym, jak wziąć. Kto wszczyna stosowanie antykoncepcji należy uruchomić pakiet w pierwszym dniu miesiączki. Pod koniec tego, należy wykonać zwykłe przerwę siedmiu dni, w przypadku tych, którzy chcą miesiączkować. Którzy chcą pominąć ten krok, po prostu zmieniają kartkę w drugim (bez przerw), ale skonsultować się z ginekologiem przed wykonaniem tej procedury, ponieważ istnieje antykoncepcyjnej najlepiej nadaje się do nieprzerwanego leczenia.

Ważne jest, aby zdecydować się na zwykłej porze łykać pigułki (w porze lunchu lub przed snem są dobre czasy). Jeśli trzeba umieścić alarm z przypomnieniami. Weźmy ten sam dzień zwiększa skuteczność leku przed ciążą. Jeśli przyzwyczajenie zapomnieć często, ideałem jest zdecydować się na miesięcznej metody jako iniekcji lub plastra na skórę.

efekty uboczne

To jest wspólne dla leków przynieść skutki uboczne. Najczęstszą w tym antykoncepcyjnych są nudności, wymioty, ciśnienia i obrzęk piersi, bolesne miesiączkowanie, bóle głowy i bóle głowy, migreny, nerwowość, zaburzenia libido, depresji, między innymi problemami. Ogólnie skutki zanikają z dalszego stosowania leku do organizmu, aby całkowicie dostosować (trzy miesiące), ale jeśli problemy utrzymują się i są bardzo niewygodne, umówić się z ginekologiem o ewentualnej wymiany.

Przeciwwskazania

Podobnie jak każdy inny antykoncepcyjnego, Nociclin jest przeciwwskazany u kobiet w ciąży lub karmiących piersią (karmienie piersią). Inne warunki, które należy zachować ostrożność i unikać urodzić bez konsultacji z lekarzem są: zaburzenia zakrzepowe lub zakrzepowo-zatorowe; Historia zakrzepowe żył głębokich lub zaburzenia zakrzepowo-zatorowe; choroby naczyń mózgowych lub tętnic wieńcowych; udowodnionego lub podejrzewanego rak piersi; raka śluzówki macicy lub innych nowotworów zależnych od estrogenu sprawdzone lub podejrzewa; nieprawidłowe krwawienie z dróg rodnych i zdiagnozowane; cholestatyczne żółtaczka ciąży lub żółtaczki przed zastosowaniem antykoncepcji; gruczolaka wątroby lub rak i nadwrażliwość na składniki mieszanki.

Czy znasz kogoś, kto używał i stwierdza, że ​​środek antykoncepcyjny Nociclin tuczu lub schudnąć? Boi się tych skutków ubocznych? Komentarz poniżej.