Prace lipostabil? Rezultaty działania niepożądane i porady

Prace lipostabil? Rezultaty działania niepożądane i porady

W dążeniu do szybkich wyników - i często proste - nie kilka osób, które kończą się uciekania się do stosowania substancji, które mogą pomóc Ci schudnąć lub spalić tłuszcz w krótkim czasie. A jako dostawa następuje popytu, również wiele marek produktów, które mogą być używane jako skrót do dobrej kondycji.

W czasie, jednak stwierdzono, że możliwe jest użycie tego samego lipostabil właściwości dla celów estetycznych, aby rozpuścić małych złogów tłuszczu (takich jak powieki, podbródku i brzucha), co ułatwia ich zastosowanie i unieszkodliwianie poprzez ciało.

Jaki jest lipostabil?

Lipostabil jest usunięcie tłuszczu, przez stosowanie miejscowe zastrzyków zawierających fosfatydylocholinę. Ze względu na hormonalnej predyspozycji i genetyki, kobiety są bardziej skłonne do gromadzenia tłuszczu w ud, pośladków, brzucha, ud i ramion zewnętrznych. Podczas gdy mężczyźni mogą gromadzić się tłuszcz, który trudno wybrać rectus abdômen- popularnej sześciopak.

Lipostabil może działać bezpośrednio w tych dziedzinach poprzez promowanie uwalniania wewnątrzkomórkowego tłuszczu i poprawia wygląd tkaniny.

Jako dzieło lipostabil?

Mechanizm działania lipostabil to poprzez zwiększenie lipolizy lub rozpadu lipidów do kwasów tłuszczowych i gliceryny. Aby lepiej wchłaniany fosfatydylocholiny jest wstrzykiwany do organizmu razem z kwasu deoksycholowego, typu kwasu żółciowego, który działa jako rozpuszczalnik.

Po przybyciu w tkance tłuszczowej, mieszanina ta stymuluje działanie enzymów, które rozpuszczają się podwójną błonę komórek tłuszczowych (adipocytów). Lecytyna (otrzymywane z soi) następnie wiąże się z kwasów tłuszczowych zwolniony i przeprowadza komórki, z których pobierane są na metabolizm w wątrobie.

W wątrobie, tłuszczu, który może być użyty do dostarczania energii dla organizmu lub mogą być usuwane z cienkiego. Mówiąc prościej, to jak lipostabil mógłby wyrwać się tłuszczu w komórkach i zabrać je do „spalony” w wątrobie.

Korzystanie lipostabil naprawdę działa?

Lipostabil nie schudnąć, ale może pomóc zredukować miejscową tkankę tłuszczową u osób, które mają trochę nadmiar zostać wyeliminowane. Tj lipostabil może pomóc zmniejszyć środki, ale nie będą miały istotny wpływ na wskaźnik salda.

Na ogół iniekcje lipostabil stosuje się w celu usunięcia małych ilości tłuszczu u ludzi, który już niemal idealnej masy lub maksymalnej nadwagi 10%, na przykład jako tłuszcz usytuowanymi w brzuchu.

Chociaż istnieją doniesienia o utratę maksymalnie 2 cm na sesji, wyniki te nie mają dowodów naukowych i lek nie został przetestowany dla celów estetycznych u ludzi.

Jak jest zastosowanie lipostabil?

Lipostabil stosuje się do organizmu poprzez zastrzyk z bardzo cienkiej igły, umieszczony dokładnie w miejscu, gdzie chcesz, aby stymulować spalanie tłuszczu. Aplikacje powinny być wykonano odpowiednio minimalną odległość między 2 cm pociętych.

Jak w ogólnym lipostabil wyniki nie pojawiają się na pierwszej aplikacji, są wykonane z cykli 5-10 sesji, aby uzyskać korzyści leku - z minimum 15 do 21 dni pomiędzy zastrzykami.

Młodszy pacjent, tym mniejsza ilość sesji, a także szybsze odzyskiwanie i zmniejszenie obrzęku. Kobiety po 40 roku życia może wymagać do 10 sesji, gdy metabolizm jest wolniejszy i system drenażowy trwa trochę dłużej, aby usunąć nadmiar płynu spowodowany przez obrzęk w miejscu wstrzyknięcia.

wyniki

Według własnego profesjonalnego stosowania lipostabil zmniejszenia zlokalizowane tłuszczu, wyniki leku zależy od utrzymania zbilansowanej diety i aktywności fizycznej w trakcie leczenia lekiem.

Lipostabil pomaga wyeliminować zlokalizowanego tłuszczu, ale nie kończy się obwisłe i nie schudnąć. Według profesjonalnej dermatologii, dziesięć sesje mogą wyeliminować aż do 0,5 cm grubości warstwy tłuszczu z brzucha, ale ważne jest, aby pamiętać, że wyniki są bardzo indywidualne i mogą towarzyszyć niepożądanych skutków ubocznych.

U osób, które już mają niski procent tłuszczu ciała, lipostabil działa jeżeli są stosowane w obszarach o złożeniu niewiele tłuszczu znajduje - i jeśli towarzyszy właściwej diety.

Większość doniesień potwierdza, że ​​lipostabil działa, mówiąc mogliby stracić środków w celu poprawienia i nie cierpieć wiele skutków ubocznych. Istnieją również referencje od pacjentów, którzy cierpią z powodu drętwienia, ból, zasinienie, depresje ( „dziury”) w skórze, a nawet został z trwałych guzki w miejscu wstrzyknięcia.

Badania z lipostabil wyeliminować zlokalizowanego tłuszczu

Nie ma badań naukowych, aby udowodnić bezpieczeństwo leku dla celów estetycznych, ale wiele z nich skutki uboczne lipostabil, gdyż, jak widzieliśmy, lek nie jest przeznaczony do stosowania w kosmetyce i nie do użytku bez nadzoru lekarza właściwe.

W badaniu z udziałem 10 zdrowych świń zwierzęta poddano podskórnej aplikacji fosfatydylocholiny 10 w procedurze podobnej do metody stosowanej dla ludzi. Odstęp między aplikacjami był jednym tygodniu i zwierzęta nadal być regularnie oceniana przez sześć miesięcy.

Pierwszy efekt obserwowano natychmiast po wstrzyknięciu było pojawienie miejscowego procesu zapalnego, które ogólnie regres drugi lub trzeci dzień. Zdarzenia zawarte powstawania nieprawidłowości i depresje łagodne miejscu nałożenia.

Dwa dni po ostatnim zastosowaniu wszystkie świnie zaczęły stanowić żółtaczka (stan, w którym skóra staje się żółty), krwawienie z błon śluzowych, stłuczenia, skrajne wyczerpanie (skrajny rabat) i powierzchowne owrzodzenia kończyn. Po zaprzestaniu leczenia, objawy zaczęły spadać w 5 z 6 świń. Jedno ze zwierząt zmarło po zakończeniu badania.

Podczas badania zwierzęta trzymano kontrolować (która nie otrzymała żadnych wniosków do produktu leczniczego), ale nie wykazują żadnych skutków ubocznych wymienionych powyżej. Dla autorów badania, jedno możliwe wyjaśnienie wyniku badania jest fakt, że przeciążenia wątroby lipostabil przyczyny, ewentualnie za metabolizm nadmiaru tłuszczu.

Skutki uboczne lipostabil

Wśród głównych skutków ubocznych lipostabil, mamy:

 • Ból, obrzęk, stan zapalny i drętwienie w miejscu wstrzyknięcia (w niektórych przypadkach, objawy nie odejdzie nawet po przejściu dni po zastosowaniu leku);
 • Guzków i zagłębienia w skórze;
 • świąd;
 • depresja;
 • problemy z sercem;
 • Ból i dyskomfort w żołądku.

Zobacz wideo poniżej rachunek byłego uczestnika programu Big Brat o jego (nieudaną) doświadczenie w lipostabil:

http://extra.globo.com/tv-e-lazer/bbb/bbb-11-janaina-conta-que-quase-morreu-fazendo-uso-incorreto-de-lipostabil-932101.html

Ile lipostabil?

01e1b28eb121d766354f06de6cb423b8__67571_zoom

Średnio pudełko z pięcioma 5 ml ampułkach kosztuje $ 130.00, plus koszt wysyłki zakupu dokonanego za pośrednictwem Internetu.

zakaz

Zastosowanie lipostabil jako estetycznego leczenia została zakazana w Brazylii przez ANVISA po doniesieniach z wielu efektów ubocznych leku, gdy wykorzystywane do celów kosmetycznych. On jest obecnie zakazane w użyciu, import, produkcja lub rynkowych lipostabil w kraju.

Szybkie wyszukiwanie w Internecie, pokazuje jednak, nadal można znaleźć lipostabil na sprzedaż w kilku wyspecjalizowanych witryn.

wskazówki

Chociaż nie jest w żaden sposób popierając stosowanie lipostabil schudnąć, mamy jeszcze listy kilka wskazówek, aby obejrzeć, jeśli zdecydujesz się skorzystać z produktem:

1. Skonsultuj się z lekarzem

Wspominaliśmy już o tym wcześniej: to nie dlatego, że wielu ludzi, którzy wykorzystane do stracenia lipostabil brzucha Oznacza to, że lek jest bezpieczny znać. Lista skutków ubocznych lipostabil jest obszerna, a jej stosowanie nie powinno być w żadnym wypadku, wykonane towarzyszy właściwego poradnictwa zawodowego.

Innymi słowy: czy aplikacje nie lipostabil bez pomocy specjalisty.

2. Spójrz na klinice z dobrymi kwalifikacjami

Jak lipostabil jest zakazane ze względów estetycznych w Brazylii, jest najlepszym sposobem na znalezienie specjalistów, którzy uczynią stosowania substancji jest poprzez wskazanie, kto korzysta z usług lokalnych. Aplikacja nieudana może pozostawić plamy, znaki, powodując guzki, a nawet prowadzić do martwicy skóry.

Pamiętaj, że nawet jeśli znajdziesz renomowaną profesjonalny, procedura pozostaje nielegalna w leczeniu zlokalizowanych tłuszczu.

3. Dyskusja każdemu, kto wykorzystał lipostabil

Dla tych, którzy nigdy nie rozmawiałem z ludźmi, którzy stosowali lek spalić miejscowe tłuszczu, sztuką jest znalezienie pacjentów, którzy przeszli leczenie i sprawdzić swoje wyniki i reakcji na leczenie. Które, oczywiście, nie jest gwarancją sukcesu, ale to jeszcze lepiej niż dzieje się stosowania leku ślepo.

4. współpracować z lekiem

Chodź, jesteś przekonany, że lipostabil działa i postanowił zacząć używać narkotyków. Po znalezieniu odpowiedniego specjalisty, jedną z opcji jest drenaż limfatyczny, aby zapobiec powstawaniu guzków i włóknienie w miejscu zastosowania.

Kolejna wskazówka jest do spożywania diety o niskiej zawartości tłuszczu i zrobić mnóstwo ćwiczeń, aby aktywować metabolizm i pomoc w spalaniu tłuszczu. Korzystanie lipostabil i nadal jeść smażonych potraw, wziąć napoje bezalkoholowe i jedzenia słodyczy prawie zrównoważyć ewentualny wpływ leku.

Wlot wody procedury musi być zwiększona w celu ułatwienia mobilizacji i metabolizm tłuszczów w wątrobie.

5. Strzeż się fałszywych leków

Ponieważ nie ma wystarczającej ilości skutków ubocznych lipostabil, nadal istnieje ryzyko, że pojawi się fałszywy lek przez Internet. Znowu Sztuką jest, aby zapytać, kto już kupił produkt wiedzieć najbezpieczniejsze miejsce do kupowania.

6. Idź najbezpieczniejszą trasę

I wreszcie, najważniejsza wskazówka dla każdego, kto myśli o wykorzystanie leków, aby schudnąć lub spalić tłuszcz znajduje się, że może być oddanie zdrowiu nie wiedząc. Chociaż szczególności środek pracował dla przyjaciela lub krewnego, to nie znaczy, że będzie mieć taki sam wpływ na ciebie albo że on przyniesie żadnych poważnych skutków ubocznych.

Każdy organizm inaczej reaguje na działanie substancji, oraz w przypadku leków, które są metabolizowane przez wątrobę, to znaczy, że ciało może stać się przytłoczeni, a nawet spowodować poważne problemy zdrowotne.

Chociaż czasochłonne i często trudne, zlokalizowane nadal najprostszym i najbezpieczniejszym sposobem na utratę wagi i eliminacji tłuszczu jest połączenie zdrowej diety z wysiłkiem fizycznym.

Dodatkowe informacje:

 • Rotunda AM i inni. Detergent efekty deoksycholanu sodu są główną cechą preparatu do wstrzyknięć używane są fosfatydylocholina zlokalizowane tłuszczu rozpuszczenia. Chirurgia dermatologiczna 30: 1001/09, 2004.
 • Amerykańskie Towarzystwo Chirurgii Estetycznej ostrzega pacjentów do zabiegów omijać utratę tłuszczu wtrysku. Amerykańskie Towarzystwo Estetycznej Chirurgii prasowej, 14 maja 2007 roku;
 • Klein, S. M., i in. (2009). W badaniach in vitro dotyczące efektu podskórnej iniekcji fosfatydylocholiny w modelu adipocytów 3T3-L1: Lipoliza lub rozpuszczania lipidu Piast Surg przebudowa ?. 124: 419-27;
 • Schuller-Petrovic, S., et al. (2008). Tissue toksyczne skutki fosfatydylocholina / deoksycholan po iniekcji podskórnej szczurów rozpuszczania tłuszczu i ochotnika. Dermatologia Surg. 34: 529-43;
 • Lipostabil nie dopuszczony do użytku kosmetycznego. MHRA prasowa, 13 lipca, 2005.

Czy znasz kogoś, kto używał i potwierdzają, że lipostabil działa zgodnie z wynikami? Chcesz go używać, aby zmniejszyć brzuch? Komentarz poniżej!