Skocz Przegraj kategorii wagowej? Korzyści i porady

Skocz

Dokonywanie klasy skok był wielki mody w salach gimnastycznych. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobrze animowane i dynamiczne klasy. Studenci twierdzą, że jest to bardziej przyjemny sposób, aby schudnąć. Ale czy skok klasa nawet schudnąć? Będziemy odkrywać zalety skoku i zobaczyć kilka ważnych wskazówek, aby uzyskać wyniki.

Aerobic ćwiczenia x ćwiczeń beztlenowych

ćwiczenia aerobowe, Wiadomo również sercowo, intensywność ćwiczeń są od niskiej do umiarkowanej. Aerobic dosłownie oznacza „z tlenem” i odnosi się do użycia tlenu w procesie, który dostarcza energię do mięśni. W tego typu ćwiczenia, tlen jest używany do spalania tłuszczów do produkcji adenozynotrójfosforanu, „buta” podstawowej energii dla komórek.

Przykłady ćwiczeń aerobowych: bieganie, pływanie, jazda na łyżwach, taniec, jazda na rowerze, skakanie na skakance, skakać.

ćwiczenia beztlenowe że jest praktykowane z wysokim poziomem stresu, takich jak lokalna i wagi wykonywania treningu. W tego typu ćwiczeń oddychania komórkowego odbywa się bez obecności tlenu. Wśród funkcji tego rodzaju ćwiczeń, podkreślają elastyczność i zachętę do oporu.

Inne przykłady ćwiczeń beztlenowych: pilates, joga, gięcie, w kucki, skoków.

Celem niniejszego artykułu jest zajęcie korzyści i dać wskazówki na temat skoku ćwiczeń aerobowych. Kolejny z naszych celów jest pokazanie, że naprawdę stracić kategorii wagowej skok.

Co to jest skok?

Sama nazwa daje nam wskazówkę: Skok w języku angielskim. Lekcja jest to, że zabawa lekcja skok z prostych choreografii wykonane na mini trampolinie pod okiem profesjonalisty. To ćwiczenie jest bardzo rozpowszechniona w siłowniach i jest jednym, że ludzie kochają.

A jeśli uważasz, że lekcja skoku schudnąć i przynosi korzyści dla zdrowia, masz rację! znany również jako aero skoku, jest to klasa aerobik, łączenie wielu rodzajów skoków racing zaparkowany i choreografia. Jest to świetny sposób, aby uzyskać kształt zabawę.

Klasa skok schudnąć?

Klasy skoku z pewnością pomoże w procesie odchudzania, ponieważ jest to ćwiczenie, które spala dużo kalorii, a tym samym pomóc schudnąć. Szacuje się, że w sesji skoku spalanie kalorii waha się między 400 a 500 kalorii.

Jeśli dana osoba jest w leczeniu redukcji masy ciała jest dieta i odpowiednie do tego celu, z dobrze zbilansowanej diety i związane z ćwiczenia aerobowe, utrata masy ciała będzie jeszcze szybciej. Oprócz ułatwienia schudnąć, skok pomaga również sygnał i wzmocnić mięśnie nóg i pośladków. Jak szybko nauczyć się podstawowych ruchów, można je połączyć i stworzyć różne sekwencje pracować konkretnych obszarów ciała, a nawet zmieniać ćwiczenia, aby uczynić je bardziej interesujące.

Z tej odpowiedzi, to musi zawsze być przypomnienie, że nie należy oczekiwać cudów od ćwiczeń. Skuteczność ćwiczeń będzie zależeć od takich czynników, jak prawidłowości praktyki i wspólnie z innymi elementami programu redukcji masy ciała. Idź raz w tygodniu na siłownię i zrobić razem, aby przejść i mieć tylko nadzieję, że wspomaga utratę wagi jest, aby mieć możliwie przyszły rozczarowania. Z diety, ćwiczeń, cierpliwości i dyscypliny wkrótce zauważysz, jak szybko pojawią się wyniki.

Korzyści z ćwiczeń skoku

 • Poprawa sprawności fizycznej;
 • Wzmacnia kości i mięśni;
 • Poprawia bilans, jak podczas wykonywania ćwiczenia trzeba balansować na mini trampolina;
 • Działa koordynacji;
 • Pomóc w dotlenienie organizmu oraz poprawia krążenie krwi;
 • Zwiększa odporność na zmęczenie;
 • Przynosi ulepszenia układu sercowo-naczyniowego;

Kilka wskazówek, jeśli zdecydujesz się przeskoczyć klasę schudnąć

 • Zawsze przed przystąpieniem do wykonywania jakiejkolwiek aktywności fizycznej, dokonać oceny medycznej, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku i że można wykonać pewne ćwiczenia.
 • Zawsze poprosić o pomoc profesjonalnego wychowania fizycznego. Nawet zakup mini trampolina, aby skok w domu, należy skonsultować się ze specjalistą. Jeśli nie będą musieli przestrzegać osobistego trenera, skontaktować się przed rozpoczęciem, przynajmniej dla niego, aby przygotować program ćwiczeń dla Ciebie i trenować przez kilka dni, aby przygotować się do zrobienia aktywności fizycznej. Nawet w siłowni, zawsze szukać towarzyszący nauczyciela / trenera.
 • Zacznij powoli, aż ciało się przyzwyczaić do dłuższych sesji. Pamiętaj, że trampoliny mają niestabilne powierzchnie i używane iść powoli, zapobiegając w ten sposób zranione kostek lub kolan.
 • Jeśli czujesz ból mięśni, zatrzymać i poprosić o pomoc w celu sprawdzenia, czy jest to uraz. Nie zmuszaj, szanować swoje granice.
 • Upewnij się, że mini trampolina jest bezpieczny przed uruchomieniem. To powinno być miejsce na płaskiej, stabilnej i wystarczająco, aby utrzymać ciężar firmie.
 • Nie zapomnij, aby rozgrzać przed rozpoczęciem ćwiczeń, to jest bardzo ważne i istotne.
 • Jeśli nie można wykonać sekwencje i choreografię, nie martw się. Take it easy i stopniowo się zawiesić i przyzwyczajeni do trampoliny.
 • Baw się dobrze! Jest to rodzaj ćwiczeń będziesz ćwiczyć bez zwracając uwagę na czas przejazdu.

Robiłeś klasy skok na jakiś czas? Myślała klasę skoku schudnąć lub wolisz inne aktywności fizycznej? Komentarz poniżej!