10 najlepszych rozciąga się na Walking

chodzić do rozciągnięcia

Chociaż spacer jest fizycznym niewielki wpływ ćwiczeń, ważne jest, aby rozciągnąć przed wykonaniem czynności, aby ciało bardziej elastyczna, zmniejszają prawdopodobieństwo kontuzji występujących w sporcie i poprawy wydajności w szkoleniu.

  • Zobacz także: Korzyści z chodzenia dla ciała i umysłu.

Ponadto, są one również poprawić równowagę organizmu i krążenie i przyczynia się do zmniejszenia bólu podczas cyklu miesiączkowego kobiet.

10 rozciąga się chodzić

Przed sprawdzeniem listy, należy pamiętać, że wybrane ćwiczenia nie były umieszczone w porządku skuteczności lub preferencji. 

1. Rozciąganie szyi

2aboaforma

Jak: stojąc z ramion złagodzone w dół, skręcić w lewo w kierunku ucho lewe ramię. Aby ułatwić rozciąganie, można delikatnie położył prawą rękę na prawym uchu, jak pokazano.

Trzymając jedną liczbą powoli do 10 sekund, powrót do pozycji wyjściowej i rozciągają się na drugą stronę. 

2. Rozszerzenie piersi 2bboaforma

Jak: drugi z naszych odcinkach na spacer może być wykonywane w pozycji stojącej lub siedzącej. Po wybraniu pozycji, ramiona rozciągają się do tyłu i chwytając dłoń do drugiego, jak w fotografii.

Następnie unieś klatkę piersiową wysoko i lekko podnieść ręce do góry. Trzymając pozycję powolne zliczania 10 sekund.

  • Zobacz także: Więcej rozciąganie do klatki piersiowej.

3. Rozciąganie na tylnych ud

2cboaforma

Jak: ustawić się stojąc lewą nogę kilka centymetrów przed prawej i lewej palce skierowane w górę. Po tym, delikatnie pociągnąć w swoich brzucha, pochylić się do przodu od bioder i odpoczynku dłonie obu rąk na prawym udzie wsparcia i równowagi.

Jak na zdjęciu, lewa noga powinna zostać rozszerzona i prawe kolano lekko ugięte. Ramiona powinny być przechowywane zrelaksowany iw dół i dolną część pleców nie powinny być zaokrąglone. 

Trzymając pozycję powolne zliczania 10 sekund. Następnie powtórz ćwiczenie zmieniając pozycję boczną. 

4. Rozciąganie czworogłowego

2dboaforma

Jak: stanąć z nogami od siebie na odległość stanowiącą odpowiednik szerokości bioder i przytrzymaj na krześle lub na ścianie z jednej strony wsparcie i równowagi. Zegnij lewą nogę, przynosząc piętę w kierunku pośladków. Ciągnąc nogę z jednej strony i przytrzymaj pozycję powolne zliczania 10 sekund. Następnie przełączyć boki i rozciągnąć drugą nogę. 

5. Rozciąganie dla cieląt

2eboaforma

Jak: Stanowisko stoi przed ścianą, o dwóch nogach lub 61 cm od ściany. Bend trochę do prawej nogi, pozostawiając ją do przodu po lewej stronie, a rozciągają się w lewo z powrotem tak prosty, jak to tylko możliwe. 

Pociągnij delikatnie do brzusznej okolicy lędźwiowej bez zaokrągleń. Z ramiona prosto, naciśnij dłonie o ścianę i pochylić się do przodu. Utrzymać pozycję na powolne zliczania 10 sekund.

Następnie wróć do pozycji wyjściowej i powtórz ruch, zmiana położenia nóg. 

  • Zobacz także: Najlepsze ćwiczenia na łydki.

6. Rozciąganie motyl

2fboaforma

Jak: siedzieć, nacisnąć podeszwę stopy przed drugą i pozostawić upadłych kolana na boki tak daleko, jak tylko mogą wygodnie. Pociągnij delikatnie do brzucha i pochylić się z bioder. Chwycić nogi rękami, jak na zdjęciu, i uważnie pochylić się trochę bardziej do przodu. Pełniącej funkcję wzdłuż powoli Licząc 10 sekund. 

7. Embrace kolana

2gboaforma

Jak: położyć się na plecach i ugnij kolana, doprowadzając je do klatki piersiowej, jak na zdjęciu. Przytrzymaj ud rękami i wyciągnij uda się jeszcze bliżej do klatki piersiowej. Utrzymać pozycję na powolne zliczania 10 sekund.

8. Ball na głowie

2hboaforma

Jak: leżeć na prostej materaca, ugnij kolana i trzymać nogi prosto, jak pokazano na rysunku. Z bronią prosto pionowych, przytrzymaj piłką lekarską 2,7 kg lub mniej w kierunku sufitu. Następnie powoli opuść piłkę za głowę tak daleko, jak można zabrać z powrotem.

Wykonywanie robót latíssimos plecach, który gdy funkcjonuje dobrze, zostaw bardziej wyprostowany kręgosłup i poprawić pozycję łopatkami ramion, pozostawiając ciało w pozycji celniej. 

9. krocze na rozciąganie

2iboaforma

Jak: wydłużenie odbywa się w pozycji lonży (do przodu / do ostatniego), jak pokazano powyżej. Z jednej wygiętej nodze w przedniej części ciała, przynieść drugą nogę do tyłu, aż kolano prawie dotyka ziemi. Jeśli chcesz głębsze rozciąganie, niech kolana dotykają ziemi. Utrzymać pozycję przez 10 sekund, a następnie powtórz ćwiczenie z nogami w pozycji odwróconej. 

Jest to jeden z najważniejszych odcinków na spacer bo zginacze bioder prace, które stanowią 80% siły powstające podczas chodzenia. Ćwiczenie jest ważne dla pachwiny i biodra nie są zawarte nieregularnie po spacerze, co może pociągnąć miednicę do poprzedniego pochylenia boli dolna część pleców i powodować problemy z prądem na biodrach.

10. Boczna Flexion

2jboaforma

Jak: wyprostowany, doprowadzić lewą rękę nad głowę i opuścić prawa ręka spoczywa na biodrach, tworząc kąt z ramieniem 90 °. Wdychając powietrze i powstanie z okolicy lędźwiowej. Odpowietrzanie i rozciągnąć lewą rękę nad głowę, aż do głębokiego uczucia rozciągania lewą stronę ciała.

Zachować twarde pośladki i okolicy lędźwiowej porusza się do przodu, podczas gdy górna część ciała nadal rosnąć i spadać. Weź pięć głębokich oddechów i zmienić stronę ćwiczeń. 

Kto idzie raczej mogą czuć dyskomfort w oku regionów ciała. Stretching pomaga otworzyć regionów tak, że lekarz może chodzić jogging bardziej swobodnie i bez dyskomfortu. 

Kto może wykonać odcinki chodzić?

Ludzie, którzy doznali złamania, zwichnięcia lub niedawnej zużycie kości, mieszczą się w zakresie ograniczonego ruchu, mają stan zapalny lub zakażenie w stawach, ma objawy osteoporozy, czuć ból, gdy połączenie jest przeniesiony lub naciągnięty mięsień i / lub zostały zdiagnozowane z niektórych chorób skóry lub krwi nie powinien robić odcinki.

W takich przypadkach ważne jest, aby szukać pomocy i opieki medycznej w leczeniu problem i aktywność fizyczna są praktykowane tylko po wydaniu lekarza.

pielęgnacja

Jest to bezpieczniejsze, aby rozciągnąć przy pomocy i nadzoru fizycznego trener. Oprócz nauczania właściwych technik i liczbę powtórzeń odpowiednich dla Twojego przypadku może pomóc, jeśli coś pójdzie nie tak. Jeśli nie jest to możliwe, końcówka wyszliśmy jest przynajmniej skonsultować się z profesjonalnym wychowania fizycznego, co do których rozciąganie jest idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju ćwiczeń.

  • Zobacz także: Jak rozpoznać dobrego osobistego trenera.

Również wybrać miejsce, które oferuje prywatność, aby wykonać rozciąga się chodzić, więc nie zdziw się, przez nikogo i nie jest zobowiązany do wykonywania gwałtownych ruchów, na ryzyko zranienia pleców. Innym ważnym punktem jest to, aby wybrać środowisko, które nie mają wiele przeszkód, aby nie wpadać na telefon komórkowy lub coś robiąc rozciągania i nie wchodzą lub jest rannych.

Co więcej, nie jest zbyt ważne, aby rozciągnąć przed praktykujących ćwiczenia. Ideałem jest, aby przejść moment poczujesz opór, jednak nie ma na odcinku aż czujesz dyskomfort lub ból.

Masz zwyczaj robić rozciąga się chodzić, zanim ją praktykować? Czy kiedykolwiek czuł żadnego bólu ani dyskomfortu poprzez ich nie robi? Komentarz poniżej.